MÜŞTERİ GİRİŞİ

AÇIK POZİSYONLAR

İK Politikamız

Birlik Örme Ailesi olarak; gücümüzün sürekliliği ve sürdürülebilir büyümenin sağlanması için en önemli felsefesinin "insan kaynağı" olduğu inancı ve bilincindeyiz; doğru işe doğru insan kaynağını atayarak yatırımlarımızı öncelikli olarak bu noktada başlatmaktayız.

İyi niyetli ve yetenekli insan kaynağını kurumun stratejik önceliklerini hayata geçirmede en önemli kaynak olarak görüyoruz ve çalışan gelişimini global stratejilerin vazgeçilmez bir parçası olarak kabul ediyoruz.

Üstün kalite anlayışından ödün vermeyen Birlik Örme, markasından ve pazardaki konumundan aldığı güçle Türkiye’de astar sektöründe önemli bir konuma gelmeyi hedeflemiştir.

» Şirketimizde eğitim düzeyi yüksek, teknolojik gelişmelere ve yeniliklere açık, yaratıcı, dinamik, kendini sürekli geliştiren ve müşteri odaklı çalışma tarzını benimsemiş bireyleri istihdam etmek.

» Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, şirket hedeflerini bireysel hedefler olarak görüp, çalışanlarımızın gelişimini şirket gelişimiyle paralel tutmak.

» Her bir çalışanımızı iç müşterimiz kabul edip, gerek mesleki ve gerekse sosyal destekli eğitimler, öneri sistemi ve sosyal faaliyetler yoluyla sağlamak.

» İnsan Kaynakları Departmanı uygulamalarıyla, sektördeki lider konumumuzu perçinleyip, meslektaşlarımıza başarılı bir örnek teşkil etmek.